Prezentācija

Grāmatvedība ir ikvienas uzņēmējdarbības neatņemama sastāvdaļa, kas prasa daudz laika un uzliek lielu atbildību.
MAG speciālisti izstrādā gan mazo un vidējo, gan lielo uzņēmumu grāmatvedības stratēģiju, kā arī veic savu klientu grāmatvedības ikdienas operācijas.                                                                                                                                                                                               Prakse rāda, ka vidējiem un nelieliem uzņēmumiem nav nepieciešamības uzturēt atsevišķu grāmatvedības nodaļu.
                      

Jūs zināt, ka algot kvalificētu grāmatvedi ir dārgi. Bet mēs zinām dažus, kuri ir uzzinājuši, cik maksā algot nekvalificētu grāmatvedi. Viņi, starp citu, to uzzināja jau pirmajā VID nodokļu auditā. Un tas bija sāpīgi.

Uzticot MAG pieredzējušajiem speciālistiem sava uzņēmuma grāmatvedību, Jūsu līdzekļus iespējams pat ietaupīt.
Grāmatvedības apkalpošanas ikmēneša maksa ir zemāka par viena augsti kvalificēta grāmatveža mēnešalgu.
Kompānija MAG piedāvā uzņemties rūpes par Jūsu grāmatvedību. Maksājot konstantu summu katru mēnesi, Jūs saņemsiet kvalitatīvu pakalpojumu.
Ļoti nozīmīga ir drošības sajūta, jo MAG garantē ikviena tās pārziņā esošā uzņēmuma grāmatvedības atbilstību likumdošanai.
Atbrīvojieties no mūžīgajām bailēm. Aizmirstiet par nodokļu norēķiniem. Beidziet mocīt sevi ar VID apmeklējumiem. Jūs varēsiet atviegloti uzelpot,

jo beidzot Jūsu grāmatvedībā viss būs kārtībā! 

SIA firma MAG ir dibināta 1992.gadā un tā specializējas grāmatvedības pakalpojumu sniegšanā Latvijā saskaņā ar vietējo likumdošanu un Starptautiskajiem grāmatvedības standartiem. SIA firma MAG ir pieredze dažādos grāmatvedības, algu un nodokļu jautājumos, strādājot ar uzņēmumiem, kuriem ir dažādas organizācijas struktūras.